Informace o nás, aneb jak vše začalo a 27.6.2010 skončilo..a 27.7.2010 opět pokračuje...

Když v červenci 2006 jsme museli ukončit trápení našeho prvního německého křepeláka, odchodem do psího nebe, tak se život zdál neskutečně prázdný. Kdykoliv jsme přišli domů, očima jsme hledali, kdy se z některé strany zahrádky ozve známý štěkot a přiběhne náš Garyn. V MS sdružení taky tento význačný pomocník chyběl.

Po roce jsme začali pátrat po novém kamarádovi. Hledali v inzerátech, dávali na sebe kontatky na internetu, kdyby někdo věděl o štěněti německého křepeláka. Až jednoho rána se nám ozval pan Pavlíček, zda máme zájem ještě o štěně. Jeho fenka Cira ze Štětské vinice se vrátila z ultrazvuku a pod srdíčkem nosí své první štěňátka. Okamžitě jsme na to kývli a čekali, kdy nastane ten dlouze očekávaný den a světlo světa spatří noví tvorečkové. 

Tento den nastal 5.2.2007, jaká byla radost, že jeden pejsek byl hnědý, jak jsme si přáli!  S celou rodinou jsme začali vybírat jméno, rodinná rada zasedla a jednomyslně schválila jméno ART z Pavlíčkova dvora. Postupně sledovali, jak se svými sourozenci roste a 1.4.2007 jsme vyrazili pro našeho nového člena rodiny. Svým krásným pohledem si okamžitě koupil všechny. Dělal radost po celý jeho krátký život, dosáhl spoustu úspěchů, jak na poli krásy, tak v pracovní části. Časem se stal chovným i všestranně upotřebitelným a nechyběl na žádné akci, která se v okolí konala. Dne 27.6.2010, odešel po krátké, ale těžké nemoci, do psího nebe. Opět nastal další čas prázdna...

Ale ještě než nemoc propukla a dala o sobě vědět, stihl nakrýt psí slečnu Aranku od Tálského mlýna a přesně na den od jeho odchodu, 27.7.2010 se narodilo 6 krásných štěňátek. Z toho byli 2 slečny a 4 kluci. V tu chvíli bylo opět rozhodnuto, že jeden kluk zanedlouho bude místo něj opět u nás. Čas utekl a 18.9.2010 jsme se dočkali a dovezli domů jednoho malého "křiklouna". Jmenuje se DON od Tálského mlýna. Podobou je téměř celý jeho taťka a, co dokáže se uvidí až časem. Zatím si pomalu zvyká na nové prostředí a mooc se mu stýská, kdyby se již nyní hodnotila hlasitost a vytrvalost, tak jsme jasní vítězi :-).    

Art s páníčky, tady s Garynem odpočívá a jeho následovník a syn DON od Tálského mlýna

/album/art-z-pavlickova-dvora/pz-vsetaty-s-panem-a-panickou-jpg1/ /album/art-z-pavlickova-dvora/p7100012-jpg1/ /album/art-z-pavlickova-dvora/don-od-talskeho-mlyna-jpg2/